Sita do przesiewaczy

Producent sit » Sita do przesiewaczy

Sita do przesiewaczy są wykorzystywane w różnorodnych branżach, w których ich zastosowanie jest szerokie, ale w szczególności nastawione na konieczne i efektywne oddzielanie materiałów sypkich i kruszców. Produkowane przez nas sita do przesiewaczy tego typu są wykorzystywane w przemyśle wydobywczym, w kopalniach, w tym m.in. węglowych, ale również takich, które zajmują się wydobyciem bardziej sypkich struktur jak np. piasek czy żwir.

Oferowane sita do przesiewaczy znajdują zastosowanie w przemyśle recyklingowych, w których w wydajny sposób oddzielają większe śmieci od mniejszych. Używane są do sortowania średnio gabarytowych odpadków, np. zmieszanych. Sito do przesiewacza, które najczęściej jest wybierane przez naszych Klientów charakteryzuje się oczkiem o wymiarach 10mmx10mm. Cena takiego sita to ok 100zł/m2 w zależności od grubości drutu.

1 + 6 =

Sita do przesiewacza – galeria SIT-POL

Sita przesiewaczy dostępne w naszej ofercie służą do przesiewania kruszyw i innych sypkich materiałów, dlatego też znajdują zastosowanie w kopalniach żwiru, piasku i węgla, w kamieniołomach czy też w przemyśle stalowym, a nawet spożywczym. Sita do przesiewacza umożliwiają dokonanie wstępnej i końcowej klasyfikacji surowców, a także pomagają odwadniać, osuszać i odmulać surowce. Sita do przesiewacza mogą nawet posłużyć do procesów związanych z płukaniem, sortowaniem i filtracją produktów, a nawet ich samooczyszczaniem.

Stalowe sita do przesiewaczy wibracyjnych mają różne typy konstrukcji, w sprzedaży są bowiem sita plecione, strunowe, szczelinowe, harfowe, spawane o oczkach prostokątnych lub kwadratowych i inne. Poszczególne rozwiązania różnią się wielkością oczek, rodzajem okuć, a także rodzajem ram sitowych i sposobem ich montażu. Tym samym można dopasować idealne sita do różnego typu przesiewaczy oraz ich konkretnego zastosowania. Właściwy wybór sprawi, że sita do przesiewaczy zapewnią dokładny przesiew, jednocześnie z zachowaniem dużej efektywności i wydajności, ograniczeniem hałasu i wyeliminowaniem klinowania się surowców. Zaproponowane przez nas sita przesiewaczy są wykonane z wysokiej jakości stali z zachowaniem maksymalnej staranności. Dzięki temu są niezawodne, o czym przekonali się już liczni klienci naszej firmy głównie z Częstochowy, Łodzi, Lublina i okolic. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do nawiązania kontaktu – zawsze służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań.

Zobacz inne produkty